ΚΑΛΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΟΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΠΗ ΝΑΟΥΣΑΣ
Πέμπτη 28 Δεκεμβρίου 2017
Στα πλαίσια των εορτών των Χριστουγγένων η χορωδία του ΚΑΠΗ έψαλε τα κάλαντα στο Δήμαρχο της Νάουσας κ. Κουτσογιάννηστη, στην Πρόεδρο του «Κέντρου Κοινωνικής Προστασίας & Αλληλεγγύης Δ. Νάουσας» κ. Μαλάκη, στη Β’ Μοίρα Καταδρομών και στο Γηροκομείο της πόλης μας.
Τα μέλη της χορωδίας του ΚΑΠΗ Νάουσας εύχονται σε όλους μια καλή νέα χρονιά γεμάτη υγεία και δημιουργία.