ΤΡΑΠΕΖΙ ΧΑΡΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΔΑΠ-ΜΕΑ
Πέμπτη 2 Νοεμβρίου 2017
Τη Δευτέρα 30 Οκτωβρίου τα παιδιά με αναπηρία του ΚΔΑΠ-ΜΕΑ του Δ. Νάουσας είχαν τη χαρά και την ευτυχία να απολαύσουν ένα υπέροχο γεύμα χαράς σε γνωστό τσιπουράδικο της πόλης μας. Η εξόρμηση ενθουσίασε τα άτομα του Κέντρου γιατί είχαν την ευκαιρία να έχουν μία έξοδο με την παρέα τους αυτή την ηλιόλουστή φθινοπωρινή μέρα. Η δράση αυτή, που εντάσσεται στα πλαίσια κοινωνικοποίησης των παιδιών, ήταν μια ευγενική χειρονομία της κας. Γεωργίας Ανθοπούλου στη μνήμη της μητέρας της.
Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ του Κ.Κ.Π & Α. του Δ. Νάουσας
ΑΘΗΝΑ ΜΑΛΑΚΗ